5.2.

5. února 2014 v 21:56 | Annie** |  *Annie
Omlouvámseže jsme tu dost dlouho nebyla.
Samozřejmě s blogem nekončím, jak si možná někdo z vás myslel. Ikdyž vlastně by to možná na mém místě někdo udělal...
Když jsem byla v té Praze, tak mě, bohužel, objednali do nemocnice...
Čekací doba je dost dlouhá, asi měsíc, někdy i 3, takže proto. Doufám, že stihnu ples, ale zároveň už tam chci radši být, a mít to za sebou.
Myslím, že nemám tak nízkou váhu, tak se teď snažím co nejvíc shodit. Zatím se mi váha drží na 44, někdy 45? když ten den jím. Všichni mě hlídají, doma, ve škole...všude, takže to není lehké, ale ono stejně záleží jenom na mě. Když si prostě nedám, tak NEDÁM!

Ráda bych šla na těch 42 aspoň, prostě si připadám moc těžká na to že jdu do takové nemocnice. Ale já tam jdu hlavně proto, že mám šílený bolesti...můžu se zbláznit a nemůžu se hejbat a někdy ani mluvit. Tolik to bolí. Nechci dělat chudinku, ale tohle nejde jen tak vydržet, ani by si toho někdo všiml.

Předtím jsem chtěla do nemocnice, protože jsem chtěla být s jedním klukem. Šance byly vysoké a já se rozhodla, že už na to kašlu. Prostě se začnu snažit a něco se sehou udělám. Ale ono se to pak najednou zvrtlo. Teď to vypadá, že to s ním asi nevyjde a já mám chuť se zabít. Level lásky k němu je stejně vysoký, a možná ještě vyšší, než u mého bývalého - toho, kvůli kterému tohle všechno začalo!! Neveřila jsem , že ještě někdy budu mít někoho tak ráda. Neveřila, ale je to tak...už to přišlo a já mám zase smůlu! Asi karma - za to, že se do mě kluci zamilovávali a já je odháněla a ignorovala. Za to teď přijde to samé ke mě...chci do nemocnice abych nebyla tady, do Prahy totiž jen tak někdo z nich nepřijede, a budu moct být aspoň sama.

Dneska jsem měla takovou depku, že jsem se musela jít sama v týhle extra zimě projít. Nevěděla jsem kam půjdu. Tak jsem chodila zadníma uličkama města, kde nikdo nění, a pak jsem se rozhodla jít na hřbitov. Nidky jsem sama nenašla pradědův hrob, tak jsem ho hledala, našla a seděla jsem u něj a poslouchala depresivní písničky. Jsem si jistá, že tam teď budu častěji. Konečně jsem našla místo, kam chodit. Konečně mám místo, kde budu sama-u toho hrobu.

Až přijedu z nemocnice, možná budu vážit o nějaké kilo víc. Snad to nebude nad 50, psycholožka říkala něco okolo 48. Pořád budu mít blog, a doufám že bude někde připojení na internet. Kdyby ne, budu všechno dávat na facebook do skupiny. Kdo tam chce přidat, ví jak to udělat, nebo napište mail :)
Ale možná budu přidávat čánky přes mobil, tam mám internet. Teď už budu zase přidávat jako předtím, a i potom. Chci začít potom zase hubnout, akorát s jídlem, a se cvičením. Nád 50 se nechci dostat. Možná budu na takové váze až přijedu, ale hned to zhubnu. Nechci mít víc než 50, začnu chodit do posilovny a držet zdravé diety. Doufám že do toho zase nespadnu, ale nic slíbit nemůžu ani sama sobě.

Budu ráda když vy, co bydlíte u Prahy, mě budete někdy navštěvovat, až tam budu :) moc za mnou nikdo chodit nebude, tak aspoň někdo by chodil :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ko Ky Ko Ky | Web | 6. února 2014 v 2:54 | Reagovat

jak jsme se na fb bavily,tak já za tebou budu ráda chodit ;)drž se holka ;)

2 Zoe Zoe | Web | 6. února 2014 v 6:59 | Reagovat

a budeš v Motole? já tam byla dvakrát ale už je to x let .. bylo to tam fajn, našla jsem si tam spoustu kamarádek (anorektiček), ze začátku jsem to probrečela ale na konci se mi od tamtuď nechtělo odejít :)

3 skinny-tess skinny-tess | Web | 6. února 2014 v 18:17 | Reagovat

Je mi úplně smutno z toho, jak to čtu. Máš hezký plán, až se vrátíš z nemocnice, tak doufám, že pak budeš žít zdravě a vše bud v pořádku.
Hřbitov je už sám o sobě celkem depresivní místo..
Měj se, pa.

4 Melisa Melisa | Web | 7. února 2014 v 9:51 | Reagovat

taky bych nejraději hubla zdravě, ale prostě mi to nejde.. doufám, že ti ta nemocnice pomůže :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama